Легальна зайнятість на сучасному виробництві!

Як це не прикро, але багато громадян живуть тільки сьогоденням, надаючи перевагу тимчасовому сумнівному працевлаштуванню як на теренах України, так і за її межами. Тому останнім часом усе частіше доводиться стикатися з таким негативним явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин – «тіньовою» зайнятістю. Працівники, які погоджуються одержувати зарплатню в «конвертах», мимоволі стають заручниками самих себе.

Детальніше...

Захисти себе - працюй офіційно

Флешмоб під назвою «Захисти себе - працюй офіційно» серед мешканців Борислава провели фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості спільно з Бориславським відділом обслуговування громадян Пенсійного фонду України.

Детальніше...

Про загрози тіньової зайнятості розповідає юрист

У кожного з нас щодо пошуку роботи існують найрізноманітніші думки. Та деякі з них спираються на застарілі уявлення, але багато хто ними керується і досі. Сьогодні у сфері зайнятості відбулися зміни, які зумовлені становленням ринкової економіки країни. Вони є необхідними і носять об'єктивний характер.

Детальніше...

ПРАЦЮЙМО ЛЕГАЛЬНО!

Такі явища, як використання праці незареєстрованих найманих працівників, виплата заробітної плати «в конвертах» або в розмірі нижче законодавчо встановленого мінімуму, не втрачають сьогодні своєї актуальності.

 

Від власної байдужості і мовчазної бездіяльності кожен "трудовий нелегал" втрачає: трудову пенсію, відпускні за час щорічної відпустки, суму індексації заробітної плати у зв'язку з ростом цін, допомогу з тимчасової непрацездатності у випадку хвороби і т.д. Такі співробітники є незахищеними від незаконного звільнення, не мають ніяких гарантій на безпечні умови праці, гарантованого права на відпочинок.

Детальніше...

Продовжуємо знайомство зі світом професій

Правильний вибір професії — це моральне задоволення, висока самооцінка. Водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції. Вибір професії — точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів. Саме тому, з вересня активізовуємо свою роботу з учнівською молоддю після тривалих літніх канікул.

Детальніше...

Additional information