Конкурси на заміщення посад

Бориславська міська рада оголошує конкурси на:

 

- тимчасове заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку – бухгалтера управління праці та соціального захисту населення міської ради на час відпустки для догляду за дитиною або до фактичного виходу на роботу основного працівника - 1 особа.

 

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста,  стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років (бухгалтер), вміння працювати на комп’ютері.

 

- тимчасове заміщення вакантної посади головного спеціаліста з опрацювання заяв відділу опрацювання заяв управління праці та соціального захисту населення міської ради на час відпустки для догляду за дитиною або до фактичного виходу на роботу основного працівника - 1 особа.

 

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста,  стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, вміння працювати на комп’ютері.

 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  • Заяву встановленого зразка;
  • Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія);
  • Дві фотокартки розміром 4*6 см;
  • Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації тощо ;
  • Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік
  • Копію документа, який посвідчує особу ( паспорт)
  • Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

 

Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит.

 

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради І. Цапів ( тел.:5-00-54)

 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дати опублікування оголошення, за адресою: м. Борислав, вул. Шевченка, 42, кабінет №33, тел.: 5-41-04 ”

 

Оголошення розміщено в народному часописі «Нафтовик Борислава » від 01 серпня 2018р. №63(8899).

 

Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб Бориславської міської ради та її виконавчих органів у новій редакції. Завантажити

 

***

 

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Бориславської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 

- вчителя дефектолога-логопеда;

- вчителя лікувальної фізкультури;

 

Кандидати на посаду мають бути громадянами України, мати вищу освіту ступеня не нижче магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю, “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Лікувальна фізкультура» за спеціалізацією: логопед, олігофренопедагог, а також вчитель лікувальної фізкультури. Стаж педагогічної роботи не менше трьох років .

 

Фізичний і психічний стан кандидатів не повинен перешкоджати виконанню професійних обов’язків.

 

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

1. 3аява про участь у конкурсі;

2. Заповнений особовий листок з обліку кадрів (форми П-2);

3. Автобіографія (резюме)

4. Дві фотокартки розміром 4 см x 6 см;

5. Ксерокопія документа про повну вищу освіту;

6. Ксерокопія атестаційного листа (при наявності);

7. Ксерокопія посвідчень про курсову перепідготовку (при наявності);

8. Ксерокопія паспорта громадянина України (с. 1, 2 і 11);

9. Ксерокопія трудової книжки;

10. Письмова згода на збір та обробку персональних даних.

11.Попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень.Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 

Кандидати подають документи особисто протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Борислав, вул. Шевченка, 42, кабінет № 46

 

Контактний телефон директора ІРЦ Дидик Алла Володимирівна: 0962600601

 

Оголошення розміщено в народному часописі «Нафтовик Борислава» від 25 липня 2018 року №61(8897)


Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад вчителя дефектолога-логопеда та вчителя лікувальної фізкультури комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» м.Борислава Завантажити

Additional information