Юні бориславські циркачі стали лауреатами міжнародного конкурсу циркового мистецтва

Упродовж трьох днів, 14-16 грудня 2018 року, двоє вихованців циркової студії «Зорепад» Бориславського палацу культури брали участь у VIII Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячого та юнацького циркового мистецтва «Яскрава арена Дніпра-2018» (м. Дніпро). Серед близько 400 учасників наші юні артисти стали лауреатами І та ІІ премій.

 

Оцінювання відбувалось у наступних жанрах – повітряна і партерна гімнастика, пластичний етюд, акробатика, оригінальний жанр, жонглювання та еквілібр. Також жанри були поділені на виступи соло, дуетом чи групою, а за віком – до 9 років, 10-13 років, 14-17 років, 18-25 років та змішана.

 

За результатами конкурсу лауреатом І ступеня в номінації «еквілібр, соло» у старшій віковій категорії 14-17 років став Роман Мізунський, а лауреатом ІІ ступеня в номінації «жонглювання, соло» цієї ж вікової категорії став Маркіян Строцяк. Обидва переможці є вихованцями керівника циркової студії «Зорепад» Бориславського Палацу культури Миколи Добровольського.

 

Тож вітаємо наших юних артистів з перемогами. Бажаємо натхнення та наполегливості у подальших тренуваннях та підкоренні нових вершин, професійного розвитку та задоволення від улюбленої справи.

Additional information