Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах загального користування у м. Бори

Проект рішення Бориславської міської ради «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах загального користування у м. Бориславі»  розроблено відділом економіки та торгівлі Бориславської міської ради.

 

Основною метою прийняття регуляторного акту є приведення у відповідність тарифів на послуги міського пасажирського транспорту до економічно обґрунтованих, задоволення потреб населення у стабільних, якісних, безпечних транспортних послугах.

 

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Бориславської міської ради у розділі  „Регуляторна політика” підрозділі „Оприлюднення проектів регуляторних актів” протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення повідомлення про оприлюднення цього проекту регуляторного акту.

 

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту просимо подавати у письмовій формі протягом місяця від дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його  регуляторного впливу на поштову адресу: 82300, Львівська обл., м.Борислав, вул.Шевченка, 42, тел. (03248) 54264, відділ економіки та торгівлі Бориславської міської ради (каб.22) або електронною поштою на скриньку: JLIB_HTML_CLOAKING .

Additional information