У Бориславі відкрили інклюзивно-ресурсний центр

Сьогодні відбулося урочисте відкриття комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр м. Борислава", який покликаний забезпечити реалізацію прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.

 

На свято завітали заступник міського голови Роксоляна Гарасимів, начальник відділу освіти Елла Качмарчик, методисти міського методичного кабінету, керівники та педагоги навчальних закладів міста, а також батьки та діти, для яких і було відкрито центр.

 

Першою із вітальним словом до усіх присутніх звернулась директор КУ "Інклюзивно-ресурсний центр м. Борислава" Алла Дидик, яка висловила слова вдячності державі за можливість допомагати особливим дітям ефективно та міській владі за всебічну підтримку і допомогу у втіленні в життя цієї можливості, адже головною метою створення інклюзивно-ресурсного центру є забезпечення однакових можливостей на здобуття дошкільної та середньої освіти усім дітям. А це величезний крок вперед для всього українського суспільства.

 

Привітали колектив, батьків та дітей з відкриттям Центру і заступник міського голови Роксоляна Гарасимів та начальник відділу освіти Елла Качмарчик, які сердечно подякували усім, хто долучився до створення такого необхідного закладу, який забезпечить усім дітям, незалежно від їх особливостей, нормальну освіту та дасть ще більше шансів знайти свій шлях у майбутньому, а також директору та педагогам ІРЦ за те, що взялися до виконання такої складної, але дуже необхідної роботи.

 

Від сьогодні у ІРЦ працюватимуть практичний психолог, вчитель дефектолог-логопед та вчитель лікувальної фізкультури, котрі допомагатимуть дітям із особливими освітніми потребами вчитися та соціалізуватися. Завданнями Центру також будуть: надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами, розроблення рекомендацій щодо програми навчання дітей у школах, надання консультацій та взаємодія з педагогічними працівниками дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів з питань організації інклюзивного навчання, надання консультативно-психологічної допомоги батькам.

 

Центр працює на вул. Т. Шевченка, 107 (у приміщенні дитячого будинку «Оріана»). За додатковою інформацією щодо діяльності центру можна звертатись у відділ освіти Бориславської міської ради за тел. 5-07-61.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information