ЗОШ № 9 виграла грант на реконструкцію своєї котельні

На початку цього року в рамках проекту «Kooperation in der Waldforshung Ukraine-Schweiz 2017-2020» відбувся конкурс «Деревина для енергії: Конкурс кращих практик використання деревної біомаси для виробництва енергії». Свою пропозицію подала і загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 9, яка стала одним із п’яти переможців та виграла найбільший інноваційний грант за перше місце на суму 1300 швейцарських франків (за курсом НБУ – 34 382 грн.) для реконструкції котельні зі встановленням твердопаливних котлів та внутрішніх систем опалення.

 

Проект «Kooperation in der Waldforshung Ukraine-Schweiz 2017-2020» реалізується за підтримки Швейцарського секретаріату досліджень, освіти та інновацій у партнерстві між Національним лісотехнічним університетом України, ГО Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА», Центром розвитку та навколишнього середовища Бернського Університету та Швейцарським Федеральним Інститутом Дослідження Лісу, Снігу та Ландшафту WSL.

 

Як зазначають організатори конкурсу інноваційні гранти будуть спрямовані на подальше покращення енергоефктивності згідно з потребами переможців. Загалом проект націлений на підтримку переходу українського гірського регіону до надійного належного енергопостачання в майбутньому шляхом оцінки сталого енергетичного потенціалу деревини і пошуку можливостей ефективного використання місцевих відновлювальних джерел енергії.

Additional information