Нова програма національно-патріотичного виховання молоді

Минулого тижня у залі засідань виконавчого комітету Бориславської міської ради відбулася зустріч на тему національно-патріотичного виховання молоді із депутатом Дрогобицької районної ради, помічником-консультантом Народного депутата України Богдана Матківського Русланом Цеслівом.

 

На зустрічі були присутні заступник міського голови Роксоляна Гарасимів, секретар міської ради Юрій Химин, начальник відділу освіти Елла Качмарчик, спеціаліст відділу освіти Майя Гоц, керівник КП «Муніципальна варта» Леонід Федевич а також вчителі предмету «Захист Вітчизни» навчальних закладів міста, воїни АТО та представники «Самооборони Борислава».

 

Пан Руслан представив присутнім оновлену програму національно-патріотичного виховання молоді у навчальних закладах, яка зовсім скоро буде подана для обговорення у Міністерстві освіти України.

 

Завдяки цій зустрічі було враховано ряд пропозицій та зауважень стосовно наповнення програми, а також наголошено на потребі у кращому матеріально-технічному забезпеченні для практичних занять із «Захисту Вітчизни».

Additional information