Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради

«Про затвердження Положення про конкурсну комісію щодо призначення управителя з управління багатоквартирним будинком в новій редакції та затвердження її персонального складу»

 

Проект рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради “Про затвердження Положення про конкурсну комісію щодо призначення управителя з управління багатоквартирним будинком в новій редакції та затвердження її персонального складу ” розроблено управлінням житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради.

 

Основною метою прийняття регуляторного акту є створення умов для проведення конкурсу на визначення управителя багатоквартирного будинку, дотримання вимог Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

 

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Бориславської міської ради у розділі  „Регуляторна політика” підрозділі „Оприлюднення проектів регуляторних актів” протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення повідомлення про оприлюднення цього проекту регуляторного акту.

 

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту просимо подавати у письмовій формі протягом місяця від дня оприлюднення проекту рішення міської ради та аналізу його  регуляторного впливу на  поштову адресу: 82300, Львівська обл., м.Борислав, вул.Шевченка, 42,  тел. (03248)5-43-64, управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Бориславської міської ради (каб.52) або електронною поштою на скриньку: JLIB_HTML_CLOAKING

Additional information