Спільне засідання колегії відділу освіти Бориславської міської ради та Бориславської міської організації профспілки працівників освіти і науки України

9 січня 2018 р. у приміщенні Бориславського ЦДЮТ відбулось спільне засідання колегії відділу освіти Бориславської міської ради та Бориславської міської організації профспілки працівників освіти і науки України, на якому розглядалось питання про виконання Угоди між відділом освіти Бориславської міської ради та Бориславською міською організацією профспілки працівників освіти і науки України за 2017 рік.

 

Тепло зустріли Роксоляну Гарасимів, заступника міського голови, яка привітала освітян з Різдвяними святами і побажала миру Україні і злагоди в кожній родині, достатку, добробуту, міцного здоров’я, творчих успіхів. Вона схвалила співпрацю відділу освіти і міської профспілки педагогічних працівників  задля розвитку освітньої галузі у місті. Елла Качмарчик, начальник відділу освіти, виступила з аналізом спільної діяльності відділу освіти і міської профспілки щодо зміцнення матеріальної бази закладів освіти та соціального захисту працівників у 2017 році та окреслила основні завдання на 2018 рік.

 

Роксоляна Флюнт, голова міської організації профспілки працівників освіти і науки , розповіла про спільні дії профспілки та відділу в розвитку освіти в місті, висловила надію на подальшу співпрацю. Завершили засідання прийняттям ухвали з конкретними завданнями на найближчу перспективу.

 

Вітали освітян колядками працівники ЦДЮТ та вертепом гурток «Джура» Бориславської ЗЗСО №7.

Additional information