До відома заявників, які одночасно отримують декілька видів допомог

З 01 січня 2018 року набирають чинності положення частини другої статті 18-1 про набрання чинності положення частини другої статті 18-1 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», якими передбачено, що право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) має мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника, соціальну пенсію або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю».

 

З огляду на вище викладене інформуємо заявників, які одночасно отримують відповідні види допомог про необхідність вибору, а саме:

  • допомоги на дітей одиноким матерям (батькам) у разі смерті одного з батьків;
  • пенсії в разі втрати годувальника;
  • соціальної пенсії;
  • державної соціальної допомоги дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю».

 

За додатковою інформацією мешканців м. Борислава та смт. Східниці, які є заявниками вказаних вище допомог, просимо звертатись в управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради по вул. Грушевського, 3 м. Борислав тел. (0248)5-03-94.

Additional information