Висвітлення діяльності про роботу з сім'ями військовослужбовців

З метою висвітлення діяльності про роботу з сім'ями військовослужбовців, звільнених у запас (демобілізованих), які були призвані на військову службу під час мобілізації, начальник міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віталій Плоскодняк надає інформацію, про те, що в рамках співпраці з громадською організацією «Розвиток Громади» та однойменним благодійним фондом було організовано відпочинок у пізнавально-розважальному таборі в курортному місті Славське для наймолодших в родинах тих, хто зараз захищає мир та добробут в наших оселях. В рамках цього благодійного проекту було залучено 33 дитини з Львівщини, з них 5 дітей з м.Борислава.


Юні таборинята встигли відсвяткувати Івана Купала, побували на дитячій «американській» вечірці, відчули себе справжніми піратами в тематичному квесті й підкорили гору Погар. Крім того, кожного дня діти вивчали англійську мову та психологію. Для них було організовано вечір у стилі Греції та конкурс талантів.

Учасники табору в захваті від ініціативи ГО «Розвиток Громади». Батьки задоволені тим, як діти провели час у таборі, наголосили наскільки важко зараз відправити дитину на відпочинок й одноголосно висловились щодо важливості ініціативи проведення табору.

Бориславський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює щиру подяку організаторам – благодійному фонду та громадській організації «Розвиток Громади», особисто голові благодійного фонду «Розвиток Громади» Соломії Старосольській за надану можливість відправити дітей з сімей військовослужбовців м.Борислава на відпочинок.

Окрім того, зазначаємо, що міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться відвідування сімей демобілізованих учасників антитерористичної операції, складаються оцінки потреб у соціальних послугах та допомозі у вирішенні соціальних питань залежно від характеру. Для отримання необхідної допомоги звертатись за адресою: м.Борислав, вул.Грушевського, 7, тел.4-27-07.

 

Additional information